Jak odkryć swoje talenty i dzięki temu wreszcie zapanować nad własnym życiem?

Pomóż sobie, swoim dzieciom i bliskim odnaleźć własną drogę!

 

„Żałuję, że zabrakło mi odwagi, aby żyć własnym życiem, a nie takim, jakiego oczekiwali inni”

– według Bonnie Ware, długoletniej opiekunki w hospicjum, to najczęstszy żal, wyrażany przez ludzi stojących u kresu swego życia, kiedy już nic nie mogą zmienić…

Ty jeszcze możesz!

Dlatego przygotuj się na radykalny zwrot w swoim życiu!

Na podstawie badań 2.000.000 osób Instytut Gallupa dokonał niezwykle ważnej obserwacji:

Ludzie sukcesu przez duże „S” zawdzięczają swoje dokonania głównie swoim najsilniejszym talentom. Znają je i na nich opierają całe swoje życie i pracę. To ich jedyna cecha wspólna… Poza tym różni ich wszystko.

Krzysztof Litwiński

Witaj,

Chcę dziś podzielić się z Tobą czymś, co zmieniło kierunek mojego życia, a teraz zmienia także życie innych.

Jeśli czytasz te słowa, jak większość ludzi zapewne uważasz, że nie masz żadnych szczególnych talentów, przydatnych w codziennym życiu. Tym bardziej takich, które mogłyby przynieść Ci życiowe sukcesy –zawodowe i osobiste. Być może sądzisz, że takie sukcesy i spełnienie są zarezerwowane tylko dla wybranych, obdarzonych szczególnymi zdolnościami.

 

 

A jednak znajdujesz się zaledwie o jedno kliknięcie od wiedzy, dzięki której praktycznie w ciągu kilku dni, możesz:
 • odnajdywać codzienną satysfakcję z pracy
 • poświęcać swój czas na to, co napełnia Cię energią i daje radość
 • radykalnie poprawić wyniki w pracy, biznesie czy innych dziedzinach życia
 • budować niezależność finansową, opartą na tym, co lubisz robić najbardziej
 • być lepszym i szczęśliwszym mężem, żoną, ojcem czy matką
 • stać się oparciem dla siebie samego i dla innych
 • nadać kierunek swemu życiu i konsekwentnie realizować swoje marzenia

Jakie byłoby to uczucie, po latach spojrzeć wstecz i zdać sobie sprawę, że tak wiele spełnionych marzeń i osiągnięć zawdzięczasz jednej, podjętej kiedyś decyzji, aby poznać siebie od nieznanej wcześniej strony?

To jest możliwe i nie wymaga od Ciebie żadnej życiowej rewolucji. Zanim jednak powiem Ci, jak tego dokonać, posłuchaj krótkiej historii z mojego własnego życia, która doprowadziła mnie do napisania do Ciebie tych słów.

Kiedy pierwszy raz zetknąłem się z najnowszą wiedzą o talentach, nie sądziłem, że tak wpłynie to na moje życie. Od lat byłem pasjonatem rozwoju osobistego i niewiele potrafiło mnie jeszcze zaskoczyć na własny temat. Warsztaty odkrywania własnych talentów z użyciem najnowszych diagnozujących je narzędzi okazały się jednak dla mnie ogromną niespodzianką.

Jak większość ludzi, sądziłem że pojęcie talentu zarezerwowane jest głównie dla aktywności artystycznych. Nie widziałem u siebie zbyt wielu talentów, w każdym razie nie takich, które mogłyby się na coś realnie przydać w „poważnym” życiu.

Tymczasem w trakcie warsztatu przeprowadzono niezwykle precyzyjny test talentów Gallupa, a całe moje dotychczasowe życie zostało poddane analizie w świetle jego wyników. Okazało się, że mam szereg cech, o których wiedziałem, ale nigdy nie uważałem ich za szczególnie wartościowe albo przydatne. Tymczasem odkryłem, że to właśnie one legły u podstaw wszystkich moich prawdziwych sukcesów: przez 10 lat byłem zawodowym tłumaczem, w tym osobistym tłumaczem Prezydenta USA G. Busha seniora czy brytyjskiej premier Margaret Thatcher, potem przez szereg lat menadżerem w dużej amerykańskiej korporacji, a dzisiaj udziałowcem i członkiem zarządu wiodących firm szkoleniowych: Brian Tracy International i Accelerated Learning Systems Polska.

Przez lata pracując w korporacji zadawałem sobie pytanie, dlaczego praca nie przynosi mi prawdziwej satysfakcji – pomimo doskonałych warunków finansowych. Dlaczego w życiu prywatnym zmagałem się z przeciwnościami, którym nie umiałem stawić czoła. Dopiero analiza talentów pozwoliła mi zrozumieć, że starałem się wtedy żyć życiem nie swoim… Będąc tłumaczem, czy dzisiaj dzieląc się z ludźmi moją wiedzą w firmach edukacyjnych, żyłem i żyję pasją. Natomiast praca w korporacji po prostu nie była dla mnie – nie przy takich, a nie innych, naturalnych moich talentach.

Jeśli pragniesz:
 • odnaleźć w swoim życiu pasję, kierunek i aktywności, które dadzą Ci energię i chęć do życia
 • móc dokonać rzeczy, które jeszcze wczoraj wydawały Ci się niemożliwe
 • odnaleźć dla siebie pewny kierunek, w który warto inwestować swoje życie
 • z entuzjazmem zaczynać każdy dzień

zapraszam na dwudniowe WARSZTATY ODKRYWANIA TALENTÓW!

W trakcie warsztatów dowiesz się, między innymi:
 • Jak powstają talenty i skąd się biorą
 • Jak rozpoznać u siebie najsilniejsze talenty i jaki potencjał ze sobą niosą
 • Jak rozwijać swoje naturalne talenty
 • Jak wspierać dzieci w rozwoju ich talentów, co robić, by ich talentów nie tłumić
 • Jak rozpoznać, czy moja kariera jest zgodna z moimi talentami, a jeśli nie, to jak to zmienić bez dokonywania rewolucji w życiu

A także:

 • Które talenty drzemią w Tobie niewykorzystane i jak możesz zacząć z nich korzystać?
 • Jak Twoje talenty mogą nadać nowy rozpęd Twojemu codziennemu życiu zawodowemu i osobistemu
 • Jak Twoje talenty mogą się stać częścią Twojego codziennego życia
 • Jaka praca byłaby najlepsza przy Twoich talentach
 • Jak doradzić dzieciom, w którą stronę powinny kierować swoje zainteresowania
 • Jak odróżnić talent od wyuczonej sprawności i jakie to ma konsekwencje
 • Jaki wpływ na rozwój talentów mają czynniki zewnętrzne, a jaki wrodzone
 • I wiele innych.

Warsztaty odkrywania talentów w nowej formie to kolejny krok po serii wykładów na ten temat.

Zobacz komentarze uczestników moich wykładów i warsztatów na temat talentów:

“Brakuje mi po prostu słów na to jak wiele odkryłem w sobie (…). Mógłbym się naprawdę długo wypowiadać na temat talentów, przytoczyć bardzo wiele sytuacji, ponieważ wszystkie te sytuacje bardzo mocno ulokowały się w mojej pamięci dzięki emocjom i uczuciom których doświadczyłem. W każdym bądź razie dziękuję za kawał naprawdę dobrej roboty :) Wrócił do mnie entuzjazm i chęć tego, aby robić to, co tak naprawdę lubię.”
Aleksander

“Wielkie dziękuję za wartościowe wykłady.
Spowodowały zmianę w myśleniu o -prawie- wszystkich działaniach, którymi zajmuję się jako właściciel małej firmy. Oglądam te działania przez “siatkę” talentów i rozumiem dlaczego przy niektórych męczę się i frustruję.
Szukam dalej. ”
Artur
“Bardzo inspirujący wykład, doskonale wpisujący się w moje aktualne potrzeby. I to zarówno osobiste jak i zawodowe ( pracuje jako doradca zawodowy, trener, a chcę się skupić obecnie na coachingu kariery)! ”
Liliana
“Teraz dowiedziałam się, że zbieractwo, empatia, łatwa komunikacja z ludźmi, czar osobisty są talentami, a niektórzy sądzą, że są to nieprzydatne “śmieci” co zaprzątają umysł ludzki”
Agata
“Nareszcie wysoki poziom szkolenia i wykłady na czasie i zapotrzebowaniu kultury 21 wieku (…) .Ciekawe i na czasie. Czas podnieść kulturę osobistą i zbiorową. Dziękuje i proszę o jeszcze. W szkołach tego nie uczono i to był błąd .Teraz mamy przyjemność posłuchać tego wykładu”
Krzysztof
“Dla mnie to rewolucja w myśleniu, szukam nie wiadomo czego co zmieni moje życie i nie znajduje tego. Popełniłam błędy i znów szukam. Pana wykład pokazuje, ze ja mam to wszystko na co dzień, dostęp do tego cały czas”
Wioletta
“To niezwykle miłe uświadomić sobie własny potencjał. Teraz wiem, że zamiast zmuszać się do bycia alfą i omegą, lepiej oprzeć sukces na najmocniejszych talentach. (…) Odpowiednio dobrane przykłady, niezwykła osobowość i ogromne doświadczenie trenera sprawiają, że Warsztaty są inspirującym przeżyciem. ”
Natalia Stańczyk

Uwaga – BONUSY:

Tylko dla pierwszych trojga uczestników przygotowałem dodatkową, gwarantowaną nagrodę – komplet płyt Briana Tracy – Siła Pewności Siebie! o wartości 150 zł

Jeśli w dodatku zapiszesz się w ciągu pierwszych 3 godzin, otrzymasz też płytę Briana Tracy – Samodyscyplina. Fundament Efektywności i Ponadprzeciętnych Osiągnięć o wartości 90 zł.

 

Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Litwiński
Wiceprezes Zarządu, Partner
Brian Tracy International Sp. z o.o.

PS. Pamiętaj, że tylko dzisiaj możesz otrzymać wymienione wyżej nagrody!

Kliknij tutaj aby wysłać zgłoszenie!

PPS.: Ilość uczestników ograniczona do 13 osób. Mamy ostatnie 4 wolne miejsca na warsztatach, prowadzonych przeze mnie 7-8 lipca 2012.

Zapisz się już TERAZ!