Odkrywanie Talentów - Odpowiedzi na wasze pytania

Poznaj swoje najsilniejsze talenty: zmień swoje życie!

Your browser does not support Flash or does not have it installed. Click here download Flash Now

Zapraszam na ostatni z cyklu mini-wykładów na temat odkrywania własnych talentów. Tym razem odpowiem na najczęściej zadawane przez Was pytania. Wśród nich, między innymi:

 • Jak powstają talenty i skąd się biorą – geny, wychowanie, czy coś innego?
 • Czy talent może zniknąć?
 • Jak rozwijać raz odkryte talenty?
 • Co robić, jeśli moja kariera idzie w inną stronę niż moje talenty?
 • Dzieci: wyniki szkolne a talenty
 • Jak wspierać dzieci w rozwijaniu talentów?
 • Talenty a kariera

 

Chcesz otrzymać dostęp do wszystkich nagrań? Zapisz się tutaj!

 

Komentarze: (24 comments so far)


 1. Elżbieta

  przypadkiem trafiłam na część 3. ale nie wiem gdzie miałabym dostęp do wszystkich? Chyba nie mam talentu do poszukiwań Pan wykładów :):):):)
  Uwielbiam Pana Panie krzysztofie i Pana wykłady :) Moje dzisiejsze odkrycie :) dziękuję :)

  • Pani Elżbieto,

   Prosze grzecznie zapisać się w okienku “Zapisz się” a wtedy dostanie Pani dostęp do kolejnych części.

   Pozdrawiam serdecznie :)

 2. Bardzo mi się podoba to co zostało powiedziane o słabościach. Nad słabościami należy pracować tylko wtedy jeśli ograniczają nasze talenty. Nie ma sensu rozdrabniać się nad pracą nad słabosciami i wadami jako takimi tylko po to aby je zniwelować. W ten sposób mozna stracić życie na walkę z wiatrakami.
  Niestety większość ludzi tak robi i większość ludzi tak radzi robić.

  Szkoła, wychowanie – uczą aby skupić się na tym co nam sprawia trudność i karze temu wlasnie się poświęcic.
  Czy nie lepiej zostawić te wady i słabosci i rozwijać talenty?

  Największym problemem jest co wybrać. Ostatnio ebooki związane z rozwojem osobistym piszą o tym, że każdy moze nauczyć się wszystkiego. Że nie można przylepiać sobie etykietek "ja czegoś nie umiem".

  Nie można przecież uczyć się wszystkiego i osiągnąć sukcesu we wszystkim. Trzeba się na coś zdecydować i wybrać taką dziedzinę, która przyniesie sukces, jeśli bedizemy ją rozwijać. największe sukcesu osiągają ludzie, którzy skupią sie na jednym a nie próbują ciagle czegoś innego.

  Może odpowiedzią powinno być – wybierz coś co dodaje energii, coś co lubisz.

  Jesli robisz błędy ortograficzne to nie zatrudniaj sie jako sekretarka i pisz dyktand po godzinach, kupuj programy sprawdzające pisownie, tylko zostań szefem i zatrudnij sekretarkę, która bedzie po tobie poprawiać.

  • Myślę, że trafia Pani w sedno – nie o to chodzi, żeby masywny osiłek spędził życie ucząc się skoku o tyczce, bo jego chudy kolega i tak będzie w tym lepszy bez większego wysiłku. Ale też fantastyczny sprzedawca zmarnuje swój talent, jeśli przynajmniej trochę nie nauczy się organizacji i nie zapominania o spotkaniach :)

   To, co dodaje nam energii, jest naszą siłą i szansą. To jeden z najczulszych drogowskazów, jakie mamy.

   Pozdrawiam serdecznie


 3. Anna

  Panie Krzysztofie , dziękuję serdecznie za Pana mini wykłady na temat talentów. szukam własnej drogi już ponad dziesięć lat i nawet byłam kilkakrotnie u wróżki , która według mnie miala wskazać mój osobisty talent. Jak dotąd ciągle szukam i wiem że w końcu natrafię na coś co da mi energię do pracy. Proszę o przesłanie mi dalszych wykładów lub felietonów z pana udziałem .Anna

  • Witam,

   Będą następne i z przyjemnością już na nie Panią zapraszam

   Pozdrawiam


 4. Aleksander

  Witam i dziękuję za kolejny inspirujący wykład :) Chciałbym się dowiedzieć więcej na temat różnych typów wrodzonej inteligencji. Osobiście uważam, że są to również talenty, które odgrywają kluczową rolę, oraz są dalszymi tematami godnymi uwagi. Jeżeli będzie to możliwe, bardzo bym prosił o wzmiance w kolejnym mini – wykładzie. Pozdrawiam i do usłyszenia.


 5. Marzena

  Bardzo dziękuję za zaproszenie do wysłuchania wykładów.
  Przesłuchałam wszystkie 3 Pańskie wykłady…i muszę powiedzieć,że apetyt rośnie w miarę jedzenia.:-)
  Tematyka talentów okazała się bardzo interesująca. Czekam na więcej tego typu mini wykładów.


 6. Renata

  Panie Krzysztofie dziękuję. Obudził Pan w sobie Olbrzyma…Ten ognik w oczach, inspirujący uśmiech, emanujący spokój i ….coraz bardziej stonowany luz ….W kolejnym video jest Pan żywym przykładem jak uzewnętrznia się talent. Świetna prezentacja. Ponoć "żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń."
  Warto było zobaczyć i mam nadzieję, że nie jest to mój ostatni inspirujący kontakt z Panem.Pozdrawiam:)

 7. Krzysztofie, czy przewidujesz też sprzedaż nagrań z warsztatów? Niestety, nie mogę przyjechać do Warszawy, a temat mnie interesuje. Pozdrawiam :)

  • Witam,

   Mamy ogromne zainteresowanie warsztatami – w najbliższy weekend zostało 1 miejsce, kolejne edycje to zawsze tylko kilkanaście osób, a kilkaset zgłoszeń. Więc kolejna edycja będzie pewnie w ciągu 2 miesięcy. Nie robimy nagrań na warsztatach, ale przygotowujemy ciekawe inne formy udostępnienia tej wiedzy.

   Pozdrawiam serdecznie

   • Cieszę się, czekam na informacje. Byłoby fantastycznie, gdybyś nadal tworzył filmiki na ten temat. Serdecznie pozdrawiam, Dzięki za bardzo sensowną wiedzę :)

    • Dziękuję. Te mini-wykłady to dopiero początek. Odzew jest tak szeroki i pozytywny, że na pewno będą kolejne.

     Pozdrawiam


 8. Adriana

  Świetne wykłady. Mam nadzieję,że będzie ich więcej. Panie Krzysztofie mogę tylko powiedzieć ,że jest Pan przykładem na bardzo dobre wykorzystanie swoich talentów. Pozdrawiam

 9. Niesamowicie fascynujące informacje dotyczące siatki neuronalnej w naszym mózgu, odpowiedzialnej za ukształtowanie w nas dominujących talentów. Ufam, że w czasie warsztatów w odkrywaniu talentów będziemy mogli dowiedzieć się nie tylko o naszych konkretnych talentach, ale jeszcze jak je rozwijać, aby doprowadzić do mistrzostwa w rozwinięciu posiadanych talentów. Czy tak?


 10. Kamil

  Faktycznie, ten wykład wyjaśnił kilka spraw. Inspirujące i motywujące do działania. Serdeczne podziękowania


 11. Maja

  To bardzo wyjaśnia moje wątpliwości, dziękuję za świetny wykład i do zobaczenia teraz lub w kolejnej edycji warsztatów!

  • Bardzo dziękuję za miłe słowa – cieszę się, że to się przyda :)

   Pozdrawiam


  • jurek

   3 wykład to powielenie 2 -go

   • Witam.

    W 3 wykładzie odpowiadam na inne pytania. Powtarza się temat dzieci, który w 3 wykładzie rozszerzam, ponieważ zabrakło na niego czasu w 2gim.

    Dziękuję za obejrzenie wszystkich trzech.

    Pozdrawiam serdecznie